Spotkanie techniczne 15.01.2020

º

W nowym roku ponownie się spotkaliśmy w siedzibie Stowarzyszenia Wspólnota Polska.

Odbyliśmy już drugie spotkanie techniczne, atmosfera była przyjemna, sprzyjało temu gorąca kawa i herbata oraz ciasteczka 

Nie tylko wspomnieniami i słodyczami zajmowaliśmy się na tym spotakniu. Zdecydowaliśmy że kolejne spotkania będą się odbywały co drugą środę miesiąca. Zostały również ustalone następujące elementy:

  • Zbudowaliśmy bazę absolwentów zaczynając od 2013 roku po rok 2019
  • Ustaliliśmy że od marca zaczniemy zapraszać prelegentów na nasze spotkania
  • Stworzony został równiez czat dla osób które byli już na spotkaniach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.