Spotkanie Mikołajkowe „Możliwości”16.12.2020

HO HO HO! 
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku w środę 16 grudnia miało miejsce spotkanie integracyjne, podczas którego podsumowaliśmy działania Klubu w 2020 roku. Wszystkim członkom, które najwiecej angażowały się w jego rozwój zostały wręczone odznaki – małe jelenie, które są symbolem naszego Klubu.

Po części oficjalnej każdy miał możliwość włączenia się w integrację, która była wspierana przez planszówki oraz ciepłe rozmowy przy herbatce 

Rok 2020 był w jakimś stopniu trudny dla każdego z nas, ale jesteśmy dobrej myśli, iż w roku następnym uda nam się osiągnąć jeszcze bardziej owocne wyniki 

Jeśli chcesz dołączyć do naszej rodziny „Możliwości” (za każdym spotkaniem coraz liczniejszej) po prostu napisz!
Tu znajdziesz nas na Insta

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.