Spotkanie 8.12.2021

º
2021-12-15 14.44.21

Na ostatnim w tym roku spotkaniu rozwojowym gościliśmy Prezesa Polregio Artura Martyniuka 🙂

Pan Artur poruszył bardzo ważne pytanie, które zapewne każdy z nas zadawał sobie przynajmniej raz: czy chcę być pracownikiem czy pracodawcą? Przedstawił on wszystkie zalety prowadzenia działalności gospodarczej, a także gorąco nas do tego zapraszał 😃

Niezmiernie się cieszymy, iż możemy poznawać na tyle ciekawych oraz doświadczonych ludzi z najróżniejszych dziedzin 💙 również jest nam niezmiernie miło, iż coraz więcej młodych osób wyraża chęć angażowania się w nasz Klub 😍

Dziękujemy wszystkim i do zobaczenia na nartach w Nowym Roku !

P.S. napisz do nas, a wyślemy ci info o naszym wyjeździe 😏😉

Instagram 

Telegram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.