Spotkanie 12.01.2022

º
Klub Możliwości

Rok 2022 zaczęliśmy od spotkania z Januszem Wdzięczakiem – ekonomistą, historykiem gospodarczym oraz ekspertem Ambitnej Polski.

Nasz styczniowy prelegent opowiedział nam o swoim życiu zawodowym oraz o kwestii przypadków na drodze życiowej. Czy wszystko co się dzieje w naszym życiu jest przypadkiem czy jednak jest to los?🤔🤔

Ślicznie dziękujemy Januszowi za podzielenie się swoim doświadczeniem i mamy nadzieję do zobaczenia niebawem!

Pamiętaj, żeby zerknąć do naszych mediów społecznościowych 💛

Instagram 

Telegram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.