Spotkanie 11.08.2021

Złoto, złoto i po złocie 😁 W sierpniu mieliśmy ogromny zaszczyt gościć Beatę Waśniewską, prezesa Zarządu Multiagencji Ubezpieczeniowej “Ama Consulting”, jak również certyfikowanego eksperta ds. metali szlachetnych oraz jej kolegów – Monikę Kozieł i Kamila Bielą, którzy również posiadają ostatnio wymieniony certyfikat. Współpracują z Polskim Instytutem Prawdziwych Wartości Valores Veri.

Nasi prelegenci opowiedzieli o prawdziwej wartości pieniądza, sposobach bezpiecznego inwestowania w metale szlachetne, a także działalności Instytutu.

Chcesz wiedzieć więcej o nas? Śmiało pisz na nasze media społecznościowe ! ❤️

Instagram

Telegram

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.