Spotkanie 10.02.2021

Hej! Na wstępie witamy Cię na naszej nowej stronie internetowej. Jest piękna, nieprawdaż??😍😍

Pomimo surowej zimowej pogody nasza mała (ale już coraz większa!) społeczność spotkała się na lutowym spotkaniu rozwojowym pt. “Wartość na rynku pracy – jak i czego się uczyć?” Mieliśmy zaszczyt gościć Pana Pawła Ernsta – Wiceprezesa Związku Pracodawców Polska Miedź oraz Fundacji KGHM Polska Miedź, a także Zastępcę Dyrektora Wdrażania Strategii i Projektów Strategicznych w KGHM Polska Miedź S.A., filistra oraz byłego Prezesa Polskiej Korporacji Akademickiej Aquilonia, patriotycznego bractwa zrzeszającego studentów i absolwentów warszawskich uczelni wyższych, założonego w 1915 roku. 

Dzięki treściwej lekturze P. Pawła poznaliśmy, iż są dwie bardzo ważne rzeczy w naszym życiu, które mogą ułatwić nam przebicie się na rynku pracy wśród setki innych kandydatów. Są to kompetencje językowe (na bank jest potrzebny dobry angielski, inne języki są w takim przypadku dodatkowym atutem), a także sieciowanie, czyli nawiązywanie nowych kontaktów. Z tym drugim napewno możemy Ci pomóc!

Czekamy na Ciebie na naszym kolejnym spotkaniu 😋😎 Obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby nie przegapić najciekawszych informacji 😌 Jesteśmy w kontakcie! ❤️