Spotkanie 10.02.2021

Hej! Na wstępie witamy Cię na naszej nowej stronie internetowej. Jest piękna, nieprawdaż??😍😍

Pomimo surowej zimowej pogody nasza mała (ale już coraz większa!) społeczność spotkała się na lutowym spotkaniu rozwojowym pt. “Wartość na rynku pracy – jak i czego się uczyć?” Mieliśmy zaszczyt gościć Pana Pawła Ernsta – Wiceprezesa Związku Pracodawców Polska Miedź oraz Fundacji KGHM Polska Miedź, a także Zastępcę Dyrektora Wdrażania Strategii i Projektów Strategicznych w KGHM Polska Miedź S.A., filistra oraz byłego Prezesa Polskiej Korporacji Akademickiej Aquilonia, patriotycznego bractwa zrzeszającego studentów i absolwentów warszawskich uczelni wyższych, założonego w 1915 roku. 

Dzięki treściwej lekturze P. Pawła poznaliśmy, iż są dwie bardzo ważne rzeczy w naszym życiu, które mogą ułatwić nam przebicie się na rynku pracy wśród setki innych kandydatów. Są to kompetencje językowe (na bank jest potrzebny dobry angielski, inne języki są w takim przypadku dodatkowym atutem), a także sieciowanie, czyli nawiązywanie nowych kontaktów. Z tym drugim napewno możemy Ci pomóc!

Czekamy na Ciebie na naszym kolejnym spotkaniu 😋😎 Obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby nie przegapić najciekawszych informacji 😌 Jesteśmy w kontakcie! ❤️

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.