Coaching na Mazurach 19-21.08.2022

º
klub możliwości

Działalność społeczna, zwłaszcza w warunkach kryzysowych wymaga od człowieka dużej dawki wysiłku oraz poświęcenia się. Wiąże się ona ze stresem oraz ryzykiem wypalenia. 

W celu podniesienia naszych kompetencji miękkich jako Zespół Techniczny odbyliśmy 2-dniowy trening z psycholożką Werą w plenerze na polskich Mazurach. Poznaliśmy istotę analizy transakcyjnej, odbyliśmy szereg ćwiczeń na rzecz poprawy komunikacji w zespole a także wzmocniliśmy nasze więzi przyjacielskie 😊

Weekendowe szkolenie a zarazem mała odskocznia na łonie natury posłużyło nam przede wszystkim niesamowitą dawką inspiracji a zarazem wsparciem w tym trudnym czasie. 

Nieustannie polepszamy nasze umiejętności oraz działamy zgodnie z Misją naszego Klubu! ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.