21. Dzień Dziecka w Iłowie

º
klub możliwości

W sobotę 25. czerwca mieliśmy okazję uczestniczyć w 21. Dniu Dziecka w Iłowie, który został współorganizowany przez Mazowiecką Wspólnotę Samorządową oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Iłowskiej. 

W przedsięwzięciu wzięło udział ponad 100 dzieci i rodziców z ośrodka dla rodzin ukraińskich w Ożarowie Mazowieckim oraz 6 koordynatorów Klubu Możliwości. 

Tegoroczna edycja Dnia Dziecka zapewniała mnóstwo atrakcji, m.in.: turniej piłkarski, dmuchańce, malowanie buziek, animacje, pokaz Janusza Chomontka, występy artystów z GOK oraz Pauliny Białas, a także degustację potraw regionalnych. 

Nasi młodsi podopieczni z Ośrodka również się przygotowali – zaprezentowali piękną recytację wierszy, pokaz gimnastyki artystycznej oraz pochwalili się zdolnościami piłkarskimi. 

Wszyscy wrócili pełni wrażeń oraz podziękowania za możliwość uczestnictwa w tak ciekawym przedsięwzięciu! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.