Speaking club

Data wydarzenia:

16 grudnia, 2023

Czas wydarzenia:

3:00 pm

Lokalizacja wydarzenia:

Sorry, this event is expired and no longer available.

Organizowane przez: Fundacja "Klub Możliwości"

Szczegóły wydarzenia

  • 16 grudnia, 2023 3:00 pm   -   4:00 pm
Łączna liczba miejsc: 15 (15 Left:)
Dodaj do kalendarza

“Speaking Club” to miejsce, gdzie pasjonaci języka polskiego spotykają się, aby rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne. To dynamiczne forum, które umożliwia uczestnikom wymianę myśli, doświadczeń i pomysłów w przyjaznej atmosferze.

Nasz Speaking Club skupia się na praktycznym doskonaleniu umiejętności mówienia po polsku. Spotkania są zorganizowane w formie luźnych dyskusji, gier językowych, prezentacji oraz innych interaktywnych aktywności, które stymulują swobodne posługiwanie się językiem. Wspólnie eksplorujemy różne tematy, od codziennego życia po kulturę, sztukę i aktualności, co pozwala uczestnikom poszerzyć swoją słownictwo i zrozumienie różnorodnych aspektów języka polskiego.

Udostępnij

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.