Magia Fortepianu: Lekcje z Profesjonalną Nauczycielką

Data wydarzenia:

23 listopada, 2023

Czas wydarzenia:

6:00 pm

Lokalizacja wydarzenia:

Fundacja Klub Możliwości Wolska 50 Warszawa 01-147 Polska

Sorry, this event is expired and no longer available.

Organizowane przez: Fundacja "Klub Możliwości"

Szczegóły wydarzenia

  • 23 listopada, 2023 6:00 pm   -   23 stycznia, 2024 6:30 pm
Łączna liczba miejsc: 50 (50 Left:)
Dodaj do kalendarza

Ocen elegancję i profesjonalizm tej nauczycielki muzyki, która ma za sobą 8 lat doświadczenia w nauczaniu i 20 lat gry na fortepianie. Z nią nie tylko dostaniesz lekcje gry na fortepianie, ale także unikalne podejście, które uwzględnia Twoje potrzeby i zainteresowania.

Ta nauczycielka oferuje indywidualne lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania, pracując zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Dzięki jej wyższemu wykształceniu muzycznemu zdobędziesz doskonałe umiejętności gry na fortepianie i opanujesz podstawy czytania nut. Pomoże Ci poprawnie ustawiać ręce i nauczy grać utwory o różnym stopniu trudności.

Zapraszamy Cię na fascynującą muzyczną podróż razem z tą utalentowaną nauczycielką, która pomoże Ci rozwinąć swój potencjał w świecie muzyki.

Udostępnij

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.