FotoQues

Data wydarzenia:

10 grudnia, 2023

Czas wydarzenia:

2:00 pm

Lokalizacja wydarzenia:

Fundacja Klub Możliwości Wolska 50 Warszawa 01-187 Polska

Rezerwuj teraz:

Rodzaj biletu Ilość biletów Cena za bilet:
FotoQues

"FotoQues to fascynujące wydarzenie, które łączy pasjonatów fotografii w dynamiczną podróż pełną kreatywnych wyzwań i inspirujących konkursów, zdobywając spojrzenia na świat poprzez obiektyw unikalnych perspektyw."

20 Left:
15,00 
Ilość: Suma

Organizowane przez: Fundacja "Klub Możliwości"

Szczegóły wydarzenia

  • 10 grudnia, 2023 2:00 pm   -   5:00 pm
Łączna liczba miejsc: 20 (20 Left:)
Dodaj do kalendarze

Podczas zajęć mistrzowskich uczestnicy otrzymają przydatne informacje na temat ustawień aparatu, światła i kompozycji. Będzie także okazja do praktycznego wykorzystania nowej wiedzy. Porozmawiamy o różnych sposobach tworzenia nastroju na zdjęciach i filmach oraz o zawiłościach bycia fotografem i pracy z modelami. Wspólnie ustalimy ustawienia aparatu w telefonie, a uczestnicy dowiedzą się ciekawych faktów dotyczących fotografii obiektowej. Każdy z uczestników będzie mógł zadać prelegentowi pytanie i uzyskać przydatną odpowiedź.

Podczas zajęć mistrzowskich uczestnicy zdobędą przydatną wiedzę teoretyczną z zakresu fotografii i wideografii. Nauczysz się rozumieć różnicę między fotografią amatorską a profesjonalną, a także dowiesz się, jak uczynić interesującym nawet kiepskie zdjęcie. W praktyce pokażemy wpływ światła na obrazy.

Udostępnij

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.