Spotkanie z Black Fish Mafia Club Warsaw

W piątek 7 sierpnia mieliśmy okazję wziąć udział w wieczorze w intelektualną grę „Mafia”. Wieczory organizuje warszawski zespół sportowej mafii „Black Fish” i robi to na najwyższym poziomie.

Raz na jakiś czas są organizowane wieczory dla osób początkujących, właśnie w takim wieczorze wzięliśmy udział. Atmosfera jest przyjemna, a gry są organizowane na zasadach, jakie obowiązują na światowych zawodach. Dodatkowo można wyróżnić te wieczory, ponieważ są prowadzone w języku rosyjskim i są uczęszczane przez wielu ambitnych osób z całego świata!

Członkowie Klubu Black Fish Mafia zostali zaproszenie na spotkania Klubu „Możliwości”, a w październiku planujemy zorganizować wspólny wieczór gier 

Zapisy na organizowane gry – https://www.instagram.com/mafiawawa/

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.