Spotkanie z Black Fish Mafia Club Warsaw

º
photo5873058561565767210

W piątek 7 sierpnia mieliśmy okazję wziąć udział w wieczorze w intelektualną grę „Mafia”. Wieczory organizuje warszawski zespół sportowej mafii „Black Fish” i robi to na najwyższym poziomie.

Raz na jakiś czas są organizowane wieczory dla osób początkujących, właśnie w takim wieczorze wzięliśmy udział. Atmosfera jest przyjemna, a gry są organizowane na zasadach, jakie obowiązują na światowych zawodach. Dodatkowo można wyróżnić te wieczory, ponieważ są prowadzone w języku rosyjskim i są uczęszczane przez wielu ambitnych osób z całego świata!

Członkowie Klubu Black Fish Mafia zostali zaproszenie na spotkania Klubu „Możliwości”, a w październiku planujemy zorganizować wspólny wieczór gier 

Zapisy na organizowane gry – https://www.instagram.com/mafiawawa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.