Spotkanie techniczne 18.12.2019

º

Pierwsze spotkanie techniczne za nami. Spotkanie odbyło się w siedzibie Stowarzyszenia Wspólnota Polska na Krakowskim Przedmieściu.

Na tym spotkaniu przyjęliśmy roboczą nazwę „Klub Młodej Polonii” oraz poznaliśmy się z gospodarzami Warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Wspólnota Polska.

Na spotkaniu założycielskiem byli obecni: Robert Zalikhov(Uzbekistan), Nataliia Tochyn(Ukraina), Lew Bochon(Białorus), Rustam Ospanow(Kazachstan), Michał Gołąb(Uzbekistan).

Odpowiedzieliśmy sobie na podstawowe pytania związane z naszą działalnością.

  • Łączymy absolwentów LON Kolegium im. św. Stanisława Kostki oraz osoby, które przyjechali do Polski i planują tu swoją przyszłość i chcą się rozwijać w tym kraju
  • Wspieramy naszych członków w rozwoju osobistym, naukowym oraz społecznym poprzez wykłady oraz wymianę doświadczenia
  • Do spotkań mogą dołączyć każdy absolwent Liceum Polonijnego
  • Każda inna osoba może przyjść na spotkanie wyłącznie na zaproszenie jednego z członków

W styczniu i lutym, 2020 roku, planujemy dwa kolejne spotkania techniczne. Na te spotkania będziemy zapraszać kolejne osoby, by poznać nowe pomysły na główną działalność Klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.