Spotkanie 8.03.2023

º
klub możliwości

W marcu mieliśmy przyjemność gościć Olega Yarovoho – przedsiębiorcę, właściciela sieci dobro&dobro cafe, sushi:sushi cafe oraz Prosecco oyster bar. Pan Oleg podzielił się niełatwą ścieżką rozwoju własnego biznesu, przełomowymi sytuacjami w życiu zawodowym, a także cennym doświadczeniem jako osoba zaczynająca swój biznes w Polsce od zera.

Pamiętaj o obserwowaniu nas na mediach społecznościowych, żeby być ze wszystkimi informacjami na bieżąco!

Facebook

Instagram

Telegram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.