Spotkanie 18.11.2020

Obecnie panująca sytuacja epidemiologiczna w kraju i na całym świecie związana z pandemią koronawirusa zmusiła nas tym razem spotkać się w trybie online. Na listopadowym spotkaniu rozwojowym gościł u nas (brzmi trochę dwuznacznie, co?) p. Dominik Łężak – wykładowca akademicki, Rzecznik Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, sekretarz oddziału warszawskiego MWS. Już na wstępie zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni wkładem p. Dominika w swoje kształcenie wyższe – ukończył on bowiem studia magisterskie na 3 kierunkach odmiennych uczelni, studia doktoranckie na SGH w Warszawie, a także podyplomowe studia MBA. Pracował dla sektora publicznego (Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Ministerstwo Obrony Narodowej) oraz sektora prywatnego Ernst Young, Koncept, jak również zagranicą w Rwandzie (Afryka) jako Executive Business Manager.
Lektura p. Dominika dotyczyła głównie korzyści płynących z pracy w sektorze publicznym, a także potencjalnych przewag jako potencjalnych pracowników wynikających z naszego pochodzenia (bodajże to, że znamy po min. 3 języki obce oprócz polskiego). Zwracał uwagę również na ogromną wartość zaangażowania w pracę społeczną – taką jak np. działalność w Samorządzie Studenckim, pisanie artykułów (a propos, tu rozwijamy swoje zdolności dziennikarskie) czy wolontariat. Nabieramy zatem cennego doświadczenia oraz przydatnych w np. przyszłej pracy umiejętności.

Zawsze możesz rozwijać swoje talenty sportowe, naukowe czy artystyczne razem z Klubem „Możliwości”! Wystarczy, że napiszesz do nas, przyjdziesz na najbliższe spotkanie czy przynajmniej się zastanowisz – a może już dosyć z tym przekładaniem na „później”?

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.