GALA MOŻLIWOŚCI 2022

sprzedaż trwa!

Spotkanie 18.11.2020

Obecnie panująca sytuacja epidemiologiczna w kraju i na całym świecie związana z pandemią koronawirusa zmusiła nas tym razem spotkać się w trybie online. Na listopadowym spotkaniu rozwojowym gościł u nas (brzmi trochę dwuznacznie, co?) p. Dominik Łężak – wykładowca akademicki, Rzecznik Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, sekretarz oddziału warszawskiego MWS. Już na wstępie zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni wkładem p. Dominika w swoje kształcenie wyższe – ukończył on bowiem studia magisterskie na 3 kierunkach odmiennych uczelni, studia doktoranckie na SGH w Warszawie, a także podyplomowe studia MBA. Pracował dla sektora publicznego (Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Ministerstwo Obrony Narodowej) oraz sektora prywatnego Ernst Young, Koncept, jak również zagranicą w Rwandzie (Afryka) jako Executive Business Manager.
Lektura p. Dominika dotyczyła głównie korzyści płynących z pracy w sektorze publicznym, a także potencjalnych przewag jako potencjalnych pracowników wynikających z naszego pochodzenia (bodajże to, że znamy po min. 3 języki obce oprócz polskiego). Zwracał uwagę również na ogromną wartość zaangażowania w pracę społeczną – taką jak np. działalność w Samorządzie Studenckim, pisanie artykułów (a propos, tu rozwijamy swoje zdolności dziennikarskie) czy wolontariat. Nabieramy zatem cennego doświadczenia oraz przydatnych w np. przyszłej pracy umiejętności.

Zawsze możesz rozwijać swoje talenty sportowe, naukowe czy artystyczne razem z Klubem „Możliwości”! Wystarczy, że napiszesz do nas, przyjdziesz na najbliższe spotkanie czy przynajmniej się zastanowisz – a może już dosyć z tym przekładaniem na „później”?

GALA MOŻLIWOŚCI 2022

przedsprzedaż

trwa