Spotkanie 18.11.2020

º
2020-12-14-00.52.19

Obecnie panująca sytuacja epidemiologiczna w kraju i na całym świecie związana z pandemią koronawirusa zmusiła nas tym razem spotkać się w trybie online. Na listopadowym spotkaniu rozwojowym gościł u nas (brzmi trochę dwuznacznie, co?) p. Dominik Łężak – wykładowca akademicki, Rzecznik Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, sekretarz oddziału warszawskiego MWS. Już na wstępie zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni wkładem p. Dominika w swoje kształcenie wyższe – ukończył on bowiem studia magisterskie na 3 kierunkach odmiennych uczelni, studia doktoranckie na SGH w Warszawie, a także podyplomowe studia MBA. Pracował dla sektora publicznego (Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Ministerstwo Obrony Narodowej) oraz sektora prywatnego Ernst Young, Koncept, jak również zagranicą w Rwandzie (Afryka) jako Executive Business Manager.
Lektura p. Dominika dotyczyła głównie korzyści płynących z pracy w sektorze publicznym, a także potencjalnych przewag jako potencjalnych pracowników wynikających z naszego pochodzenia (bodajże to, że znamy po min. 3 języki obce oprócz polskiego). Zwracał uwagę również na ogromną wartość zaangażowania w pracę społeczną – taką jak np. działalność w Samorządzie Studenckim, pisanie artykułów (a propos, tu rozwijamy swoje zdolności dziennikarskie) czy wolontariat. Nabieramy zatem cennego doświadczenia oraz przydatnych w np. przyszłej pracy umiejętności.

Zawsze możesz rozwijać swoje talenty sportowe, naukowe czy artystyczne razem z Klubem „Możliwości”! Wystarczy, że napiszesz do nas, przyjdziesz na najbliższe spotkanie czy przynajmniej się zastanowisz – a może już dosyć z tym przekładaniem na „później”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.