Spotkanie 14.10.2020

º
18d64be0-bafe-40a7-978d-5d61c7c29bc0

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad otwarciem własnej firmy ? Bo my zdecydowanie tak! 

Na spotkaniu informacyjnym 14 października Klub „możliwości” miał przyjemność gościć p. Kazimierza Blankiewicza – właściciela firmy „Fox Solutions”, która cieszy się dużym zainteresowaniem na platformie „Amazon”. Spotkanie to zostało poprowadzone z podziałem na część teoretyczną oraz warsztatową. 

W części teoretycznej p. Kazimierz przestawił nam pokrótce swoją historie życiowa – dzieciństwo, życie studenckie, pierwsze wzloty i upadki w prowadzeniu różnych działalności gospodarczych. 

Cześć warsztatowa przybrała formę luźnej dyskusji – mieliśmy okazję omówić zalety i wady bycia przedsiębiorcą, cechy potencjalnego przedsiębiorcy oraz pomysły na  uzyskanie środków na otwarcie własnego biznesu. 

Napewno cenną wskazówką dla nas zostało to, że warto jest analizować poszczególne rodzaje działaności. Nawet najzwyklej spacerując miastem przyglądać się pracy mijających lokali oraz rozważać ich opłacalność . Nie jest to bardzo skomplikowane, a zarazem bardzo przydatne. 

Za tak interesujący wywiad oraz podzielenie się doświadczeniem zawodowym
p. Kazimierzowi jeszcze raz bardzo dziękujemy i liczymy na obecność na przyszłych naszych spotkaniach.

BĄDŹCIE ZDROWI! STAY TUNED!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.