Spotkanie 13.07.2022

º
klub możliwości

Artur Borkowski – burmistrz gminy i miasta Serock zaszczycił społeczność Klubu Możliwości swoją obecnością na spotkaniu rozwojowym w lipcu.  

Z chęcią posłuchaliśmy o życiu zawodowym oraz prywatnym Pana Artura, a także mieliśmy okazję poruszyć kwestię roli samorządu terytorialnego we wsparciu uchodźców z Ukrainy. 

Przypominamy, iż gmina i miasto Serock jako jedni z pierwszych przyjęli ok. 1500 uchodźców wojennych w pierwszych tygodniach agresji militarnej Rosji na Ukrainę. Pan Burmistrz oraz mieszkańcy gminy okazali niezwykłą empatię oraz wsparcie dla Klubu zapewniając miejsca pobytu tymczasowego w kwaterach prywatnych oraz innych ośrodkach. 

Bardzo doceniamy oferowaną przez Pana Artura pomoc oraz liczymy na kolejne wspólne projekty ! 🙂

Obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby nie przegapić najnowsze informacje!🤓

Instagram 

Telegram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.