Spotkanie 13.07.2022

Artur Borkowski – burmistrz gminy i miasta Serock zaszczycił społeczność Klubu Możliwości swoją obecnością na spotkaniu rozwojowym w lipcu.  

Z chęcią posłuchaliśmy o życiu zawodowym oraz prywatnym Pana Artura, a także mieliśmy okazję poruszyć kwestię roli samorządu terytorialnego we wsparciu uchodźców z Ukrainy. 

Przypominamy, iż gmina i miasto Serock jako jedni z pierwszych przyjęli ok. 1500 uchodźców wojennych w pierwszych tygodniach agresji militarnej Rosji na Ukrainę. Pan Burmistrz oraz mieszkańcy gminy okazali niezwykłą empatię oraz wsparcie dla Klubu zapewniając miejsca pobytu tymczasowego w kwaterach prywatnych oraz innych ośrodkach. 

Bardzo doceniamy oferowaną przez Pana Artura pomoc oraz liczymy na kolejne wspólne projekty ! 🙂

Obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby nie przegapić najnowsze informacje!🤓

Instagram 

Telegram

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.