Spotkanie 13.05.2020

W środę 13.05.2020 odbyło się kolejne spotkanie Klubu „Możliwości”. Spowodowane epidemią COVID-19, spotkanie odbyło się na platformie „Zoom Meeting”. Gościem Klubu był Pan Mariusz Ambroziak (polski polityk, broker, poseł na Sejm III kadencji.), który przeprowadził krótką, ale bardzo ciekawą lekcje dla członków Klubu.

Członek naszego Klubu „Możliwości” Robert Zalikhov po spotkaniu udostępnił posta na swoim blogu, dotyczącym wyników spotkania. Zapraszamy do obejrzenia.

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.