Spotkanie 12.08.2020

º
photo5884156482180723832-1

Na trzecie wakacyjne spotkanie, jako prelegent został zaproszony Adam Korkus Dyrektor ds. Rozwoju EWL S.A.Spotkanie po długiej przerwie odbywało się na żywo!

Pan Adam przedstawił nam swoje przekonania, które towarzyszą mu podczas Jego drogi życiowej, dzięki którym osiągnął swoje sukcesy w życiu. Ważnym elementem prezentacji było to, jak ważny jest cel życiowy oraz to, jak dużo można zrobić, prawidłowo rozdzielając aspekty życiowe.

Adam przedstawił koncepcję krzesła życia, polega ona na tym, iż porównujemy nóżki krzesła do naszych priorytetów życiowych (aspekty życia, np. życie zawodowe, rodzina, społeczeństwo i rozwój osobisty). Musimy mieć 4 najważniejszych części w naszym życiu, żeby czuć się pełniej i nawet jeżeli coś się stanie, z jedną częścią to, będą ciebie podtrzymywać 3 inne.

Cytaty, które najbardziej się zapamiętały ze spotkania :

“Czasami jest ważniejsza droga, która prowadzi do celu, niż sam cel”

“Czasami lepiej mądrze stać, niż głupio biegać”

Bardzo dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w spotkaniu i dzielenie się własnymi doświadczeniami!

Dziękujemy Natalii Toczyn za przygotowanie notatki 

Więcej zdjęć ze spotkania:

https://www.instagram.com/stories/highlights/17849950238256587/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.