Spotkanie 10.06.2020

Trwająca epidemia koronawirusa nie przeszkodziła zarówno w organizacji kolejnego spotkania Klubu „możliwości”. Prelegentem czerwcowego online meetingu został Pan Marcin Bańcerowski – Prezes Fundacji „Moc idei”, Dyrektor Generalny Agencji „Vanillasky” oraz Firmy „Uprate”,  a także twórca bloga „Joy power”. 

Udzielił on bardzo interesującego wywiadu dot. wartości wkładu we własny rozwój oraz zaraził nas niesamowitą motywacją!

Z wypowiedzi Pana Marcina uświadomiliśmy, jak ważnym jest całokształt odżywiania, zdrowego wypoczynku, samorozwoju, pasji oraz pracy społecznej w formowaniu naszej osobowości i tego, jak będą nas odbierali inni ludzie. Polecił nam również bardzo ciekawą książkę do przeczytania o tytule „[twoje imię i nazwisko]”. Czyli to właśnie my sami jesteśmy najlepszą książką do czerpania inspiracji oraz  motywacji do działania. Mamy nadzieje, że Pan Marcin zaszczyci nas jeszcze nie jednym takim imponującym spotkaniem!

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.