Spotkanie 09.09.2020

º
b31d3381-6acd-4c7c-b45c-c6cf544be068-1

Pospolicie jesień kojarzy się ze spadkiem energii oraz motywacji do pracy… Tylko nie dla nas! Weszliśmy w ten okres pełni nowych pomysłów na nadchodzący rok akademicki, który zaczęliśmy od rozważań na temat „Czy praca jest powołaniem czy koniecznością?” Na wrześniowym spotkaniu informacyjnym mieliśmy zaszczyt gościć p. Adama Szafrańskiego – dr hab. n. prawnych, adiunkta Uniwersytetu Warszawskiego oraz dyrektora Prałatury Opus Dei.
Wykład? Oj nie, wypowiedź p. Adama wywołała taką falę zainteresowania i chęci udzielania się w dyskusję, że w pewnym momencie po prostu zabrakło nam czasu na wszystkie Q&A.
Na pewno doszliśmy do wniosku, że praca jest w naturze człowieka, zarówno jak i został on powołany, żeby pracować. Ma ona sens wtedy, kiedy wykonuje się ją z miłości, a także przede wszystkim w szczerości przed samym sobą (sumienie – przecież pamiętacie, że ono istnieje, prawda ? 

Co dalej? Bądźcie na bieżąco z naszym kalendarzem spotkań, a nie przegapicie najciekawszych rzeczy w swoim życiu! Chyba to wydaje się być ciekawsze od marudzenia jaka pogoda jest beznadziejna i że, kurczę, to był ostatni odcinek „Domu z papieru”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.