Spotkanie 08.07.2020

º

Gościem drugiego spotkania letniego został Pan Sebastian Kęciek – zastępca dyrektora w Departamencie Koordynacji Projektów Międzynarodowych przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Ze względu na epidemię spotkanie odbyło się w trybie online, co nie miało żadnych wpływów na przyjazną atmosferę, panująca w czacie,  oraz czekowość wypowiedzi gościa 

W swojej wypowiedzi Pan Sebastian zawarł informacje na temat swojego życia i pracy, w których można znaleźć znaczną ilość porad życiowych  przydatnych młodym ludziom, które są tylko w początku swojej drogi życiowej. Z udzielonych odpowiedzi na pytania od członków klubu „możliwości” dowiedzieliśmy w jaki sposób można zaangażować się w życiu społecznym kraju oraz działaniu na rzecz Polski. Podczas rozmowy został również poruszony temat edukacji oraz jakie benefity może dać podjęcie decyzji pracy w trakcie studiów, nawet dorywczej.

Dziękujemy za notatkę ze spotkania – Antonowi Klimowicz 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Tips

Check out our other posts

Kongres Możliwości 2023

W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się Gala Możliwości 2023, stanowiąca wyjątkowe połączenie Targów Wspólnot i Kongresu Możliwości. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wspólnoty oraz

Read More »

Spotkanie 28.07.2023

W lipcu zmieniliśmy zwykłą dla nas “atmosferę” biurową na bardziej nieformalną kawową 😃 Prelegentem natomiast był Michał Rutkowski – poliglota, przedsiębiorca oraz pasjonat uczenia się.

Read More »

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.