Spotkanie 08.06.2022

W czerwcu na spotkanie rozwojowe naszego Klub zawitał Jacek Janiszewski – polityk, minister rolnictwa i gospodarki żywnościowej w rządzie Jerzego Buzka, poseł na Sejm III kadencji oraz inicjator i organizator Welconomy Forum in Toruń.

Mieliśmy przyjemność dowiedzieć się dużo ciekawych informacji o życiu zawodowym oraz społecznym naszego prelegenta oraz otrzymać ogromną porcję pozytywnej energii oraz rad dla młodego pokolenia.

Pamiętaj, żeby zerknąć do naszych mediów społecznościowych 💛

Instagram 

Telegram

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.