Reprezentacja Klubu Możliwości na XXXI Forum Ekonomicznym w Karpaczu

W dn. 6-8 września 2022 r. odbyła się kolejna edycja Forum Ekonomicznego w Karpaczu na Dolnym Śląsku.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w panelach dotyczących ochrony zdrowia, innowacji, ochrony środowiska, energetyki, cyberbezpieczeństwa, polityki międzynarodowej oraz Polonii, jak również przedstawić koncepcję naszego Klubu oraz nawiązać kontakt z wieloma wpływowymi postaciami.

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.