O Klubie w Małym Gościu Niedzielnym

Mieliśmy ogromną przyjemność udzielić wywiadu dot. działalności naszego Klubu w czerwcowym wydaniu czasopisma “Mały Gość Niedzielny” ☺️

Znalazło się w nim kilka historii biograficznych członków zespołu technicznego, a także o naszej aktywności związanej z agresją militarną Rosji na Ukrainę.

Cały wywiad możecie przeczytać w załączniku poniżej 😃

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.