Już 2 grudnia odbędą się dwa duże wydarzenia, łączące w sobie networking wspólnot oraz NGO z Mazowsza z aktywną młodzieżą gotową do działania!
Targi Wspólnot 2023 – wyjątkowe wydarzenie, celem którego jest promowanie idei współpracy pomiędzy wspólnotami o różnym profilu działalności, a także aktywny rozwój w sektorze NGO.
Projekt został dofinansowany z budżetu Województwa Mazowieckiego.
prowadząca panel “Biznes i młodzież” podczas “Targów wspólnot 2023”, członek oddziału Warszawskiego Fundacji “Klub Możliwości”.
prezes zarządu Stowarzyszenia Młodzi Mąkosy oraz Stowarzyszenia Jastrza FANS, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Instytut Dialogu, zastępca przewodniczącego Rady Gminy Jastrzębia. Działalność społeczną rozpoczął na studiach w ramach Niezależnego Zrzeszenia Studentów, któremu przez przewodniczył przez sześć lat w regionie radomskim, jednocześnie delegat na Zjazd Komisji Krajowej NZS. Jako wolontariusz nadal związany z wieloma inicjatywami oraz NGO’sami. Doświadczenie zawodowe zdobywał w przedsiębiorstwach energetycznych (PGE Energia Odnawialna S.A., Exalo Drilling S.A., Enea Nowa Energia sp. z o.o., Lotos Infrastruktura S.A.), sektorze bankowym (PKO BP FINAT sp. z o.o.) oraz administracji państwowej (doradca w Biurze Wojewody Mazowieckiego).
Pracownik działu konsultingu Dia.Biznes w Warszawie.
Dia.Biznes
To zakrojony na szeroką skalę projekt na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i eksportu, który został zainicjowany przez Ministerstwo Transformacji Cyfrowej Ukrainy w lutym 2020 roku. Od maja 2021 roku projekt realizowany przez Ministerstwo Transformacji Cyfrowej Ukrainy wspólnie z Urzędem Rozwoju Przedsiębiorczości i Eksportu, instytucją państwową odpowiedzialną za rozwój i wspieranie ukraińskiej przedsiębiorczości na rynku krajowym i zagranicznym.
prowadząca panel “Wpływ wspólnot lokalnych na rozwój miasta, kraju, gospodarki.”. Przewodnicząca rady Fundacji “Klub Możliwości”.
Przygotowywał optymalizacje gospodarki energetycznej dla podmiotów z przemysłu maszynowego i przetwórczego oraz długoterminowe strategie rozwoju dla przedsiębiorstw wytwórczych i dystrybucyjnych w sektorze energetyki w Polsce i zagranicą, kierownicze funkcje w sektorze finansowym i na rynku kapitałowym m.in. w ARP S.A., PKO BP, PTP S.A., CSFB.
związany z trzecim sektorem od 2007 roku; założyciel i prezes zarządu w Fundacji Laboratorium Idei oraz Stowarzyszeniu Instytut Dialogu. Przewodniczący Rady Fundacji Instytut Rozwoju Edukacji Obywatelskiej. Jako wolontariusz związany uprzednio ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych oraz Fundacją Ernesta Michalskiego „Polska Róża”. Członek zwyczajny m. in. Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Profesjonalistów Informacji oraz Stowarzyszenia Ekspertów ds. Przeciwdziałania Oszustwom, Nadużyciom Gospodarczym i Korupcji.
Na którą stronę w pierwszej kolejności zwracasz się, szukając ciekawych informacji w Google? Domyślam się, że najczęściej wyszukiwaną jest WIKIPEDIA. Na tym panelu możesz dowiedzieć się więcej o działalności Wikipedii. Kto redaguje artykuły? Czym jest Fundacja Wikimedia ? Jakie inne projekty są objęte Fundacją Wikimedia? Dlaczego warto dołączyć do tych projektów? Jak założyć konto i zacząć czytać i edytować artykuły na Wiki.
Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w Polsce, na którym nie zabraknie
zabawy i fajnej atmosfery, duży koncert = niesamowite emocje!
Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.
Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.