KLUB MOŻLIWOŚCI

02.12.2023

21:00

Концерт KAZKA у Варшавi +afterparty

Купити квиток

KAZKA

2 album , 67 track

KAZKA у твоєму місті! KAZKA — амбасадор сучасної української музики у світі, лідер радіоефірів. Гурт, чиї пісні прослухали в Інтернеті понад мільярд разів.
Український музичний гурт, що став світовою сенсацією. Трек групи «Плакала» увійшов у ТОП 100 найпопулярніших пісень на планеті Земля! Перший український гурт, що потрапив до GLOBAL SHAZAM, став рекордсменом серед вітчизняних артистів - більше ніж 500 МЛН переглядів на YOUTUBE та більше 1 МЛРД стрімів. KAZKA існує з 2007 року, виконує поп з елементами електро-фолку. До складу входять вокалістка Саша, сопілкар Дмитро та мультиінструменталіст Нікіта.

План події

Pałac Konstantego Zamoyskiego

ul. Foksal 2

Поширені запитання

Хто організатор концерту?

Концерт гурту KAZKA проходить в рамках масштабного заходу Gala Możliwości 2023, організатором якого є Fundacja "Klub Możliwości" NIP 1133071100

Коли я отримаю квиток?

Квиток буде відправлено на вказану вами адресу email протягом 3-х робочих днів, у разі відсутності квитка, просимо написати на biuro@klubmozliwosci.org з темою листа Bilet KAZKA.

Мені немає 18-ти років, я можу потрапити на концерт?

Від 16 до 18 років з дозволом від батьків. До 16 років тільки у супроводі батьків. У дозволі від батьків, якщо немає номера PESEL, можна вказати номер паспорта

Можна обміняти або повернути квиток?

Повернення коштів здійснюється тільки у разі зміни дати чи місця проведення, або скасування заходу. В інших випадках повернення квитка є неможливим.

Скільки триватиме концерт?

Близько півтори години.