Klub możliwości

koncert kazka 2023

Już 2 grudnia

Zapraszamy na niezapomniany wieczór z zespołem KAZKA! Ten ukraiński zespół znany jest z unikalnego połączenia muzyki pop z elementami elektroniki i folkloru, a ich przebój “Crying” podbił światowe listy przebojów. Nie przegap okazji, aby usłyszeć ich na żywo!

TARGI WSPÓLNOT

Оdbędą się dwa duże wydarzenia, łączące w sobie networking wspólnot oraz NGO z Mazowsza z aktywną młodzieżą gotową do działania!

GALA MOŻLIWOŚCI

Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w Polsce, na którym nie zabraknie zabawy i fajnej atmosfery, duży koncert = niesamowite emocje!

Do KONGRESU pozostało

dni
godzin
minut

Wydarzenia

 

Ciekawe spotkania, wspaniali ludzie i nieskończone możliwości. Zobacz co mamy do zaoferowania!

Fundacja

 Jak co i dlaczego, z kim współpracujemy i jak działamy. Wszystko o naszej fundacji.

Blog

Lubimy dzielić się naszymi osiągnięciami ze światem. Zapraszamy na bloga!

Społeczność klubu

Społeczność klubu możliwości.

Jesteśmy młodą społecznością osób pełnych ambicji, marzeń i MOŻLIWOŚĆI. 
Prowadzimy szereg różnych działalności mających na celu rozwój i wzajemne wsparcie. Są to m. in. wspólne wyjazdy rekraacyjno-integracyjne, spotkania rozwojowe z ciekawymi gośćmi, lekcje języków czy luźne wieczory z grami planszowymi.
 Każdy znajdzie coś dla siebie. Otwórz się na nowe możliwości.

Nasze działania

Co w programie?

Prowadzimy szereg stałych i cyklicznych wydarzeń takich jak: spotkania rozwojowe, wieczory gir planszowych, wieczory filmowe, wspólne wyjazdy integracyjne, imprezy integracyjne i wiele więcej!

Spotkania rozwojowe

Spotkania rozwojowe to podstawowy rodzaj naszej aktywności. Na te spotkania zapraszamy prelegenta który przybliża nam swoją działalność i opowiada w jaki sposób osiągnął sukces!

Siatkówka

Regularnie wspólnie gramy w siatkówkę. Odnajdą się u nas zarówno zupełnie początkujący jak i zapaleni zawodnicy. Zapraszamy do wspólnego umiejętności sportowych!

Wieczory integracyjne

Jeżeli chcesz spędzić niedzielę spokojnie, a jednocześnie w dobrym towarzystwie, ćwicząc własny umysł to nasze wieczory są dla Ciebie!

Wyjazdy integracyjne

Aby lepiej się poznać oraz wspólnie odkrywać Polskę, średnio raz na kwartał organizujemy wyjazdy integracyjne.

w sytuacji kryzysowej

Nasza pomoc dla Ukrainy

W ciężkiej sytuacji jaka zaskoczyła nas wszystkich w lutym 2022 stanęliśmy na wysokości zadania i pracując na 200% naszych możliwości pomagaliśmy tym którzy byli w potrzebie.

Nasi partnerzy

Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Błąd 404 to komunikat, który wyświetla się na stronie internetowej, gdy przeglądarka nie może znaleźć żądanej strony internetowej. Kod 404 oznacza, że serwer nie może odnaleźć strony, którą próbujemy odwiedzić, ponieważ nie istnieje ona na serwerze lub nie została poprawnie skonfigurowana. W rezultacie przeglądarka wyświetla komunikat “404 Not Found” lub “404 Page Not Found”. Aby rozwiązać ten problem spróbuj odświeżyć stronę oraz upewnij się, że adres strony jest poprawny.